Moja odpowiedź - Chylinska: Heavy meta

Legendy polskiej muzyki
—–
Zwolennicy ogólnie pojętej muzyki rockowej na pewno przyznają rację co do tego, że polska muzyka jest pod tym względem naprawdę doskonale rozwinięta. Naturalnie, nie możemy co prawda poszczycić się tak ogromną liczbą międzynarodowych sław jak kraje takie jak na przykład Wielka Brytania, ale z drugiej strony każdy znajdzie tu coś rzeczywiście ciekawego. Zdecydowanie warto zatem dowiedzieć się, co polska muzyka rockowa może nam obecnie zaoferować.
Zdecydowanie największą popularnością cieszą się obecnie starsze grupy, w dzisiejszych czasach mogące szczycić się już mianem prawdziwych legend polskiej muzyki rockowej. Doskonałym przykładem jest tu przede wszystkim znana grupa O.N.A., która w czasie swej wieloletniej działalności napisała całe mnóstwo znanych utworów i udało się jej zdobyć spore grono fanów w naszym kraju.
Zespół przestał istnieć w roku 2003, zaś tworzący go muzycy skupili się na kolejnych projektach – przykładowo, charyzmatyczna wokalistka| utworzyła grupę zwaną po prostu Chylińska, z którą również udało jej się odnieść liczne sukcesy. Jeśli w takim razie planujemy zacząć poznawać polską muzykę rockową to bez wątpienia powinniśmy skupić się na takich właśnie zespołach już na samym początku, bo zaliczają się one do tych zdecydowanie najważniejszych.
—–
http://www.japonia24h.eu - Wakacje
http://www.hiszpania24h.eu - Witryna internetowa
http://www.chiny24h.eu - Wakacje
http://www.wlochy24h.eu - Strona internetowa
http://www.francja24h.eu - Francja

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.