Podróżowanie po Europie

Podróżowanie samochodem po Polsce
—–
Chociaż ceny paliwa nie są zbytnio niskie, a do tego krajowe drogi w dalszym ciągu nie należą do generalnie bardzo dobrych, to nikt nie powiedział, iż zwiedzanie Polski za pomocą auta jest kiepskim pomysłem. W końcu można wymienić dużo urokliwych miast oraz miasteczek albo tysiące zabytków, atrakcji turystycznych…

Jeżeli w grę wchodzi samochodowe zwiedzanie kraju nad Wisłą, początkowo warto ustalić jakąś trasę. Zakładając, iż wyruszamy z Warszawy, warto początkowo pojechać na Mazury. Trzeba jasno napisać, że powiedzmy trzy dni w Giżycku to prawdziwym strzał w dziesiątkę.

Mazury są piękne, lecz trzeba wyruszyć gdzieś dalej - może Jastarnia? Ogólnie jedyną wadą polskiego morza jest to, że jest raczej zimne. Jednak to chyba jedyna wada. W końcu nadmorskie plaże są przepiękne. Co później? Warto pojechać do Gdańska, bo to jedno z najładniejszych miast w kraju. Kilka godzin samochodem od Trójmiasta znajduje się niemniej piękne miasto, mianowicie Toruń. Później warto kierować się na południe - dwa dni w mieście Kraków to absolutne minimum. Nawet te osoby, które już były w Krakowie, powinny jak najbardziej powtórzyć zwiedzanie. Z Krakowa warto pojechać choćby do Zakopanego, czyli stolicy polskich gór… To tylko przykładowy plan podróży po kraju; można być pewnym jednego - warto odkrywać Polskę.
—–
http://www.uroda24.org.pl - Serwis
http://www.dcfm.pl/ - Budownictwo
http://www.rosja24h.eu/ - Podróże
http://www.schoool.eu/ - Matura
http://www.kuba24h.eu/ - Kuba

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.