Szukaj:

Reklama:

Wycieczki

Małopolskie - jedno z najpiękniejszych polskich województw
—–
Zasadniczo to cała Polska jest ładnym krajem, więc każde województwo zaoferować może dużo atrakcji turystycznych. Przykładowo województwo podlaskie to piękny Augustów albo Białowieża, pomorskie to Trójmiasto, a lubelskie to Kazimierz nad Wisłą…

Jednak to w końcu Małopolska jest tym województwem, w którym jest położony Kraków - według wielu Polaków, ale także zagranicznych turystów, jedno z najładniejszych miast na świecie. Wydaje się zatem, że jeżeli chciałbyś poznać z bliska Małopolskę, jak najbardziej musisz zacząć jej odkrywanie od Krakowa. Oczywiście Kraków czy Zakopane to świetne miejsca, lecz trudno wyobrazić sobie człowieka, który nie zna tych miast. A przecież woj. małopolskie to nie tylko i wyłącznie Kraków oraz Tatry, ew. Wieliczka. To także Tarnów, który jest bez dwóch zdań pięknym miastem. W wielu przypadkach ludzie, którzy odwiedzili Tarnów, nagle zauważają to, iż tak naprawdę niewielu z nas wie, że Tarnów ma aż tyle do zaoferowania. Interesującym miastem jest również chociażby Chrzanów.

Jak zatem widzimy, Małopolska to niesamowicie ładny region. Wydaje się, że dużym błędem jest to, aby Małopolskę kojarzyć wyłącznie z tymi najpopularniejszymi miejscami. Nie pozostaje w takim razie raczej nic innego jak najzwyczajniej wsiąść w auto bądź pociąg i zacząć odkrywanie Małopolski! To może być świetna przygoda.
—–
http://www.ekonomia24h.org.pl/ - Serwis
http://www.ekonomia24h.info.pl/ - Serwis ekonomiczny
http://www.moda24h.info.pl/ - Ćwiczenia
http://www.biznes24h.org.pl/ - Blog internetowy
http://www.multimedia24h.net.pl/ - Rozrywka

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.